10 PRZYCZYN dla których nie udaje Ci się schudnąć!

1.     Zostałaś porzucona jako dziecko przez mamę/tatę, kogoś ukochanego, bardzo bliskiego, kto powinien otaczać Cię opieką, bezpieczeństwem ale tego z jakichś powodów nie zrobił/nie mógł/nie potrafił.

2.     Nie byłaś karmiona przez mamę piersią, nie dostałaś od niej tego podstawowego pokarmu miłości. Teraz zajadasz ten brak, ale nie jesteś w stanie go wypełnić.

3.     W ciągu życia zdarzały się lub nadal zdarzają się sytuacje, w których czujesz się porzucona, odtrącona, samotna.

4.     Nie ma dnia żebyś nie przejmowała się własnym wyglądem, Twoją sylwetką.

5.     Odczuwasz brak miłości, bezpieczeństwa, ciepłego kontaktu.

6.     Walczysz z wieloma aspektami Twojego życia, ale z tej walki nic nie wynika. Nie potrafisz otoczyć się akceptacją i miłością bo się tego nie nauczyłaś w dzieciństwie.

7.     Kobiecość jest dla Ciebie zagrożeniem, wiele razy doświadczyłaś sytuacji, w których jako kobieta czułaś się bezbronna i w niemocy, w których czułaś zagrożenie ze strony mężczyzny. A więc otaczasz się tłuszczem jak pancerzem, pod którym chowasz swoją prawdziwą naturę.

8.     Lęk, który w sobie nosisz też powoduje przybranie wagi. „Czuję zagrożenie, muszę być większa aby się ochronić.”

9.     Wielokrotnie zadajesz sobie pytanie: „Kim jestem?” „Kim jestem dla mojego ojca, że mnie porzucił?”, „Kim jestem dla mojego męża, że mnie porzucił?”, „Kim jestem dla mojego szefa, że mnie tak traktuje?”.

10. Chciałabyś na kimś polegać, usłyszeć dobre słowo, ale nie ma wokół Ciebie takiej osoby.

Jeśli bliskie są Ci te tematy i chciałabyś coś zrobić dla siebie aby już nie musieć powiększać swoich rozmiarów, aby uwolnić się od przeszłości i przymusowych programów, zapraszam Cię na konsultację. Każdy przypadek jest inny. Każdy jest szczególny i zasługuje na pracę indywidualną.