„Pani Magda jest godnym polecenia terapeutą, taktownym, mającym wyczucie. Była dla mnie pomocą w dotarciu do źródła mojego problemu, który blokował mnie w każdej dziedzinie życia. Dzięki pomocy Pani Magdy otworzyłam się na pracę nad sobą na głębszych poziomach i na zrozumienie jak działa mój organizm oraz podświadomość. Poprzez terapie z Panią Magdą pozwoliłam sobie w końcu na odblokowanie w sobie energii do życia, czego z serca wszystkim życzę”

Ola z Zachodniopomorskiego

„Zgłosiłam się do pani Magdy z ciężką egzemą. Nie spodziewałam się, że dotkniemy tylu tematów i tego, że moja przeszłość ma tak ogromny wpływ na mój obecny stan skóry. Pani Magda jest przemiłą, niezwykle empatyczną osobą i konsultacje z nią okazały się przełomem w moim życiu, nie wspominając już o całkowitym zniknięciu problemów ze skórą. Polecam każdemu, kto jest gotowy wziąć odpowiedzialność za swoje życie”
Danuta z Łodzi

„Do Pani Magdy trafiłam z diagnozą SM. Pracowałyśmy pół roku. Już po drugiej konsultacji zauważyłam mniejsze mrowienie w rękach. Oprócz konsultacji z Totalnej Biologii zdecydowałam się dodatkowo na Muzykoterapię Dogłębną Komórkową. Te sesje były dla mnie rytuałami, podczas których coraz głębiej docierałam do swego wnętrza. Pisząc tą opinię po roku od naszych spotkań wydaje mi się, że jestem innym człowiekiem. Wiele zmieniło się w moim życiu, w moim małżeństwie, w relacjach z dziećmi. Zmieniłam też dietę i przyzwyczajenia. Ale najważniejsze, że nie mam już problemów z drętwieniem w kończynach. Do dziś dnia nie czuję żadnych negatywnych sygnałów z ciała. Dziękuję pani Magdo raz jeszcze.

Monika z Warszawy

„8 lat trwała moja droga do macierzyństwa. Przeszłam piekło, które zafundowała mi medycyna konwencjonalna od faszerowania mnie hormonami po nieudany zabieg in vitro. To tak w wielkim skrócie. Moja terapia z Panią doktor dotyczyła tematu niepłodności. Po kilku miesiącach intensywnej pracy z psychiką, ziół, zmianie diety zaszłam w ciążę zupełnie naturalnie. Mój synek ma dziś 9 m-cy i wkrótce czas na rodzeństwo. Pozdrawiam Panią doktor i jeszcze raz z całego serca dziękuję za naszą pracę.”

Ola z Krakowa lat 42.

„Pracowałam z Panią dr Ulatowską nad Hashimoto. W trakcie naszej pracy uspokoiły się zmiany hormonalne, spadł poziom przeciwciał, polepszyło samopoczucie. Po kilku tygodniach po skończonej terapii całkowicie odstawiłam leki. W tym całym procesie wspomogłam się dietą owocowo – warzywną. Bardzo, bardzo Pani za wszystko dziękuję”.

Krystyna z Opola

„Pani Ulatowska jest bardzo ciepłą i kompetentną osobą. Jestem bardzo zadowolona z jej usług a wielu rożnych rzeczy już próbowałam by rozwiązać swoje problemy zdrowotne oraz emocjonalne ale dopiero po konsultacjach u pani Ulatowskiej stwierdzam ze wreszcie jestem świadoma co z czego wynika oraz co zrobić by polepszyć swój komfort życia. Polecam wszystkim którzy są gotowi zmierzyć się ze swoimi konfliktami:)”
Iga z Warszawy

„Konsultacje przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Urzekł mnie spokój i intuicja Pani Magdaleny. Moje pierwsze spotkanie miało miejsce w kwietniu, gdzie został poruszony temat nawracającego zapalenia zatok, z którym borykam się od kilku lat. Do dnia dzisiejszego mam spokój w tej kwestii za co jestem niezmiernie wdzięczna. Serdecznie pozdrawiam.”

Małgosia z Warszawy

„Konsultacje z Panią Magdą były dla mnie przełomowe pod wieloma względami. Zgłosiłam się z powodu problemów związanych z pracą: stresu i wypalenia zawodowego oraz zdrowotnych: chorych zatok, bólów głowy i problemów z cerą. Po kilkumiesięcznej wspólnej pracy praktycznie wszystkie należą już do przeszłości. Pani Magda jest uważną terapeutką o dużej wrażliwości i z ogromną wiedzą, ale też przemiłą osobą dzięki czemu konsultacje odbywają się w atmosferze zaufania i dużego komfortu. Nasze spotkania pozwoliły mi zrozumieć moje życie i sytuacje, jakich doświadczałam na głębszym poziomie niż dotychczas. Szczególnie cenię sobie to, że dzięki pomocy pani Magdy mogłam dotrzeć do źródeł moich trudności i rozpoznać konflikty, które nosiłam w sobie od lat. Zdobyłam się też na odwagę, by pozbyć się z mojego życia tego, co mi nie służyło, choć pozornie wydawało się słusznym wyborem. Poza tym dzięki konsultacjom otrzymałam wiedzę na temat narzędzi do samodzielnej pracy ze sobą, z których mogę korzystać przez całe życie. Jestem bardzo wdzięczna za wspólnie spędzony czas, bo był on bardzo dobrze wykorzystany, a pozytywne skutki czuję praktycznie każdego dnia.”

Ania z Niemiec

"Przez lata borykałam się z depresją, nerwicą lękową i chronicznym zmęczeniem. Szukałam pomocy u wielu specjalistów ale nie przynosiło to żadnej poprawy mojego stanu psychicznego ani fizycznego.
Do pani doktor Ulatowskiej zostałam skierowana przez moją psychoterapeutkę. Miałam sobie poukładać pewne rzeczy, zrozumieć coś na głębszym poziomie. I tak się rzeczywiście stało. Po kilku konsultacjach odzyskałam ochotę na życie, zrozumiałam kim jestem i jaki mam w życiu cel.
Wiele spraw mi się rozjaśniło i spojrzałam na całe moje życie od momentu urodzenia z innej perspektywy. Po jakimś czasie zauważyłam, że moje natręctwa i lęki odeszły. Dostałam od Pani doktor narzędzia, z których naprawdę potrafię korzystać i to działa! Mam energię do działania. Układam na nowo moje życie bo wiem teraz na 100%, że tylko ja jestem za nie odpowiedzialna.
Dzięki pani doktor przestałam być "ofiarą" a stałam się "sprawcą" mojego życia. Szczególnie polecam zabiegi kamertonowe, które przyniosły mi dużo spokoju. Medytacje, w które wprowadza pani doktor podczas zabiegów pozwalają skontaktować się z prawdziwą przyczyną choroby. Po każdej takiej sesji czułam się tak lekko, jakby ktoś zdjął ze mnie ciężar, który dźwigałam przez lata. Bardzo dziękuję pani doktor i jesteśmy w kontakcie:)"

Izabela z Warszawy

"Mieszkam w Londynie więc pracowałam z Panią Magdą via Skype. Zgłosiłam się pełna lęku, obaw i bezradna z diagnozą guza w prawej piersi. Zupełnie na nic nie liczyłam ale coś mówiło mi, że warto spróbować. I było warto! Miałyśmy 3 konsultacje na początku roku i jedną teraz gdy u mnie było już po wszystkim:)
Pani Magda z wyjątkową elokwencją wyjaśniła mi o co chodzi w tej Totalnej Biologii i Germańskiej Medycynie. Bardzo szybko znalazłyśmy przyczynę mojego guza w piersi. To co słyszałam było tak logiczne i przekonywujące, że naprawdę uwierzyłam, że jestem już w fazie naprawczej. Wiedziałam dokładnie co mam robić. Guz zniknął całkowicie. Bardzo dziękuję za wsparcie podczas mojego "zdrowienia". Każdemu potrzebującemu polecam."

Maria z Londynu

"Do pani Magdy trafiłam „po nitce do kłębka” w wyniku splotu kilku wydarzeń. W dużym skrócie: przez kilka miesięcy szukałam pomocy u przeróżnych lekarzy specjalistów, żeby znaleźć przyczynę moich chronicznych dolegliwości związanych m.in. z bardzo niskim ciśnieniem. Lekarze byli bezradni, aż w końcu trafiłam do „nietypowej” internistki, która mnie skierowała na właściwy trop. I tak krok po kroku dotarłam do pani Magdy, która podczas raptem trzech spotkań zdołała mi przybliżyć tematykę, którą się zajmuje, zasiała ogromne zainteresowanie Totalną Biologią/RH oraz, co najważniejsze, poszerzyła moją wiedzę i świadomość siebie, dzięki czemu zrozumiałam przyczynę kilku moich dolegliwości i rozpoczęłam działania w celu poprawy zdrowia! Zanim zdecydowałam się umówić na pierwsze spotkanie byłam nieufna i zdystansowana, ale fakt, że pani Magda jest naukowcem ostatecznie skłonił mnie do „zaryzykowania”.
Spotkania z panią Magdą były dla mnie niezwykle inspirujące i stanowiły bodziec do zgłębiania tematyki TB/RH. Nie mówiąc już o tym, że znacznie poprawił się stan mojego zdrowia!
Szczerze polecam skorzystanie z wszechstronnej wiedzy i doświadczenia pani Magdy."

Katarzyna z Warszawy

Pani Magdaleno, jesteśmy rodzicami:) Te dwa słowa są dla mnie najważniejsze, ponieważ przez lata utrzymywano mnie w przekonaniu, że nigdy nie będę mogła być mamą. Jestem mamą a mój mąż jest najszczęśliwszym tatą stąpającym po tej ziemi i dzięki pracy z Panią puścił swoje programy a ja swoje:):) oczywiście. Filipek to nasz skarb. Spadła nam Pani z nieba. Polecamy Panią Magdalenę bardzo. Podczas pracy czułam się zawsze komfortowo, choć nie zawsze było łatwo, choć wylałam wiele łez, choć wiele razy byłam nawet wściekła na to co słyszę, na to z czego muszę zrezygnować, na to dlaczego to akurat ja mam coś zrobić. Moje ego bardzo walczyło ale w końcu zaskoczyło. Pani Magda jest osobą bardzo wspierającą ale też bardzo konkretną i jak dla mnie szczerą do bólu. Teraz jednak wiem, że ten ból był częścią procesu. Tak jak Filipek jest jego częścią. Dziękuję raz jeszcze, 
Z wyrazami największego szacunku dla Pani pracy;
                                                      Magdalena z Warszawy, lat 37.

Do Pani Magdaleny trafiłam po opiniach w internecie. Miałam wcześniej styczność z biologią totalną i szukałam odpowiedniej osoby, która mogłaby nam pomóc w staraniach o dziecko. Sesje przebiegły w sposób zaplanowany i ustrukturyzowany w przyjaznej i otwartej atmosferze.
Z Panią Magdaleną spotkałam się tylko 4 razy - później dostałam zalecenia co robić podczas przerwy w sesjach. Miałam się 'zameldować' z informacją co do zmian jakie zauważę. Zmiana była znacząca i nie spodziewałam się jej tak szybko: dwa paski które zobaczyłam dwa dni temu na teście ciążowym.
Dziękuję i polecam.
                                                        Alicja  z Warszawy lat 45.

O Pani Magdalenie usłyszałam od koleżanki, która dzięki pracy z p.Magdą skończyła wieloletni proces chorobowy. Byłam pod wrażeniem ale też z wielkim sceptycyzmem zgłosiłam się na pierwszą konsultację. Byliśmy bowiem z mężem już zdecydowani na in vitro. Pani Magdalena, będąc wówczas sama w ciąży dała mi ogromną nadzieję, którą gdzieś po drodze straciłam całkowicie. I od tego wszystko się zaczęło. Nasza praca trochę trwała, potem miałyśmy przerwę podczas której mieliśmy obydwoje z mężem stosować się do rad Pani Magdy. Mąż dodatkowo dostał zioła, ja poza lekką korektą diety nie musiałam nic zmieniać w stylu życia, za to w głowie pozmieniało mi się bardzo. Dziś piszę tą recenzję w podziękowaniu, ponieważ termin porodu mam na 21.08 i wiem, że wszystko będzie dobrze. Będę rodzić naturalnie i to, że dziś jestem tak spokojna i pewna swojej siły, swojej kobiecości, swojej sprawczości zawdzięczam Pani Magdalenie. 
                                                    Katarzyna z mazowieckiego, lat 39.

Pragnę z całego serca podziękować za pracę. Nerki u Martusi zaczęły pracować. Wiem, że nie jest to cud tylko zmiany, które nastąpiły w naszym życiu. Nigdy bym nie wpadła na to gdyby nie wiedza Pani dr Ulatowskiej. Ominął nas cały koszmar związany z dializami i procedurą szpitalną. Dziękuję. 

                                                     Dorota z Katowic, lat 35

Witam! Piszę, bo chcę podziękować za pomoc. Przyszłam we wrześniu z ciągłym zanikaniem miesiączkowania. A 2 miesiące po ostatniej sesji normalnie miesiączkuję. Tydzień po ostatniej wizycie miałam bardzo subtelne plamienie. Po ponad 3 tygodniach po pierwszym plamieniu dostałam już miesiączkę z bardzo umiarkowanym krwawieniem. W zeszłym tygodniu dostałam miesiączki z prawdziwego zdarzenia!
Mam bardzo dobre relacje z tatą i pracuję też nad lepszymi relacjami z rodziną od strony taty. ❤️
Cieszy mnie bardzo, że moja mama zdecydowała się świadomie zająć swoim życiem i przychodzi do Pani na konsultacje.                                                

                                                        Weronika z Warszawy, lat 21